UAB Vilagra

Įmonė veikia nuo 2005 metų, veiklos pradžioje teikėme agroserviso paslaugas ūkininkams, kūlėme javus, kasėme cukrinius runkelius, vyniojome vytintos žolės rulonus, prekiavome naudota žemės ūkio technika iš Vokietijos ir Danijos. Didėjant rinkoje naudotos technikos kiekiui, ženkliai išaugo atsarginių detalių poreikis, vietiniai žinomų Europos firmų atstovai prekiauja išimtinai tik originaliomis detalėmis, ir nepagrįstai aukštomis kainomis, todėl nusprendėme pasiūlyti įvairias neorginalias atsargines dalis traktoriams, kombainams, žemės ūkio, o tai pat ir statybinei technikai tiesiogiai iš gamintojų. Atsirinkome ir originalių dalių tiekėjus, kurie sugeba pasiūlyti tikrai konkurencingą kainą ir greitą pristatymo terminą. Šiuo metu prekiaujame labai plačiu spektru atsarginių detalių skirtų žinomų Europos, Amerikos, Japonijos, Korėjos gamintojų technikai tai John Deere, Massey Ferguson, Ford, New Holland, Case, MWM, Cummins, Komatsu, Caterpillar, Perkins, JCB, Deutz, Isuzu, Hyundai, Samsung, Hitachi ir kt. Mūsų partneriai tai: Anglijos, Danijos, Lenkijos, Italijos, Vokietijos, Olandijos, Turkijos, Kinijos, Korėjos įmonės. Mūsų dabartinė veikla susideda iš keleto krypčių:.
  • - prekyba dyzelinių variklių detalėmis: stūmoklinės grupės, tarpinės, indėklai, filtrai, turbokompresoriai, įpurškimo sistemos dalys ir kt.- prekyba hidrauliniais siurbliais, motorais ir jų dalimis.
  • - prekyba javų kombainų detalėmis: kūlimo aparato, pjaunamosios, važiuoklės, diržai ir kt.
  • - prekyba spudulinių presų detalėmis: adatos, rišimo aparatai, rolikai ir kt.
  • - prekyba statybinės technikos detalėmis: važiuoklės detalės, hidraulika, variklių detalės, filtrai ir kt.
  • - prekyba naudotomis ir restauruotomis dalimis bei komponentais.
  • - naudotų lauko purkštuvų techninių apžiūrų atlikimas. Detalės tiekiamos išankstinių užsakymų principu, pristatymo terminai nuo 24 val iki 10 parų. Kai kurias populiarias detales turime savo parduotuvėje. Detales pristatome visoje Lietuvos teritorijoje ir ne tik, kurjeriniu paštu per 24 val. Skubiais atvejais, pristatymas derinamas atskirai.